Seyahat Koçu

Seyahat Planlarım İçin Biri Bana Yardım Etse 🙂

Gezmek kadar gideceğim yer hakkında okumak, detayları üzerinde çalışmakta benim için çok keyifli birşey. Bazen öyle oluyor ki daha ülkeye gitmeden orada göreceğim ve yapacağım şeyler için heyecanlanıyorum ve seyahat için gün saymaya başlıyorum. Sizin seyahatlerinizi planlamak için vaktiniz yoksa ya da nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız ve bunları keşke benim yerime biri yapsa diyorsanız.

Sizin için seyahat koçluğu yapmaya hazırım !

Andrew Neel

Nedir bu seyahat koçluğu dediğinizi duyar gibiyim. Kısaca seyahat koçluğu sizin bütçenize, seyahat sürenize, ilgi alanlarınıza göre en güzel seyahati programını beraber oluşturmak. Türkiye’de maalesef yıllık izin süreleri çok fazla değil ya da izninizi istediğiniz zamanda ve sürede kullanmak da kolay değil. İzninizi iş arkadaşlarınıza, müdürünüze, eşinize ve belki belki daha birçok kişiye göre ayarlamanız lazım. Bütün bir yıl çalışıp, birçok zahmetli aşamadan geçip izninizi aldınız. Yaşasın tatil zamanı!

Peki tatile nasıl hazırlanacaksınız, nereye gideceksiniz, nasıl gideceksiniz, ne kadar bütçe ayıracaksınız ve daha bir çok sürü aklınıza mı geldi. İşte ben de tam da bu aşamada size yardımcı oluyorum.

Aşağıdaki sorulardan birkaçı ya da hepsi aklınızı kurcalıyorsa ve biri seyahatiniz için koçluk yapsın, yardım etsin istiyorsanız. Bana bir mail (senem@uzunincebiryoldayim.com) atmanız yeterli. Ayrıca sitemdeki Tavsiyeler bölümündeki yazılarımdan da seyahatinizde işinize yarayacak bazı bilgiler ve ipuçları alabilirsiniz.

 

Pasaportum yok. Yeni pasaport çıkartmam lazım ! Vize başvurusu için gerekli evraklar neler acaba?

Biri benim yerime vize başvurusu yapabilir mi?

Bütçeme en uygun bileti nasıl bulabilirim?

Hangi otelde kalmalıyım? Rezervasyonumu nasıl yapacağım?

Nereleri gezmeli, hangi müzeleri görmeliyim?

Hangi restorantta ne yenir?  En iyi kokteyl nerede içilir, nerede dans edilir?

Ve diğer sorularınız için bana bir mail atmanız yeterli! senem@uzunincebiryoldayim.com